Hakkımızda

defne mühendislik hakkımızda
Defne Mühendislik

Defne Mühendislik Kimdir? Neler Yapar?

Defne Mühendislik Ltd. Şti. yüksek teknolojiye dayanan mühendislik hizmetlerini bir mükemmellik merkezi anlayışı ile sunmak üzere 2005 yılında kurulmuştur. Yeni ürün tasarımı yapmak, ürününe yenilik getirmek, mevcut ürününü iyileştirmek isteyen; üretim, servis veya ticari alanda faaliyet gösteren müşterilerine Mühendislik, tasarım, geliştirme ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Geniş ve tecrübeli tasarım ve geliştirme ekibi ile; kısa sürede, en yüksek kalitede, yüksek teknolojide faydalanarak mühendislik, tasarım ve Ar-Ge konularında hizmet vermektedir.

Gerek kobiler, gerekse ana sanayi firmaları mühendislik ve tasarım ihtiyaçlarını kendi bünyelerindeki ekipler ile karşılamaktadır. Ancak firmaların bütün uzmanlıkları kendi bünyelerinde tutmaları maliyet artışına ve dinamik yapının azalmasına neden olmaktadır.

Defne Mühendislik

Ana konu başlıklarında firmaların ihtiyaç duyduğu uzmanlıkları tecrübesi ve kalitesiyle en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

  • Otomotiv,
  • Savunma,
  • Elektronik,
  • Havacılık,
  • Medikal,
  • Gıda,
  • Ambalaj,
  • Tekstil sektörelerine;

Ana sanayi ve yan sanayi firmalarına hizmet veren firmamız tek bir parça, montajlı ürün grubu, kalıp, aparat, fikstür gibi farklı ürün gruplarının tasarım, geliştirme, kalite kontrol, geriye dönük mühendislik çalışmalarının yanı sıra;

Fikir aşamasından ürüne kadar olan mühendislik ve proses tanımlama ihtiyaçlarına ayrı ayrı ve bir bütün olarak proje yaklaşımı ile çözümler sunmaktadır.

Kalite ve Şirket Politikamız

Müşteri Odaklılık

Müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak; müşteri şikâyeti oluşması durumunda bu şikayetin objektif bir şekilde giderilmesi için güven, şeffaflık, tarafsızlık, gizlilik, erişilebilirlik, bütünlük, eşitlik ve duyarlılık ilkelerine uygun olarak gerekli tüm tedbirleri almak.

Kalite Yönetim Sistemi

Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutarak, kalite yönetim sisteminin benimsenmesini sağlamak ve etkinliğini sürekli arttırmak.

Etkin Yönetim

Çalışanlar arasında iletişim, uyum ve iş birliğini arttırarak, yetki ve sorumluluk bilinci içerisinde şirket amaç ve hedeflerine belirlenen stratejiler çerçevesinde ulaşmak.

Sürekli Gelişim ve Verimlilik

Kurum sadakati ve takım ruhunu en üst düzeyde tutarak planlama, bilgi ve teknoloji esaslı yaklaşımlarla sürekli gelişen bir organizasyon olmak. Mükemmellik merkezi odaklı sürekli gelişim.

Inovasyon

Inovatif teknolojik çözümler, fikirler içeren tasarımlar ve ürünler geliştirmek

İş Sağlığı ve Güvenliği

Şirketin tüm faaliyetlerinde insan ve çevre faktörlerini esas alarak, iş sağlığı ve güvenliği prensiplerine mutlak uyumu sağlamak.

Çevre Bilinci

Çevre koruma ve geliştirme bilincinin tüm çalışanılar tarafından benimsenmesini sağlamak.

Standartlara ve Kurallara Uyum

İyi bir mesleki ve teknik uygulama ile beraber tüm personelin standartlar ile şirket prosedürlerine mutlak uyum sağlamak.

Denetleyicilerle İşbirliği

Tüm personelin otorite, şirket ve müşterilerin kalite denetleyicileriyle iş birliği içinde olmasını sağlamak.

Raporlama

Personelin yaptıkları işlerle ilgili olay/hataları raporlamasını teşvik etmek.

Risk Yönetimi

Şirket dahili süreçleri, tedarik süreçleri ve şirket genelinde risk çalışmalarını teşvik etmek.

Misyonumuz

Stratejik teknoloji ve ürün yönetimini, ileri mühendislik ve tasarım ile buluşturarak ürün mükemmelliğine farklı yaklaşımlar ile global pazarlarda trend  ürünler geliştirmek.

misyonumuz

Vizyonumuz

Ürün geliştirme projelerinde ve mühendisliğin ilgili tüm hizmet alanlarında bir endüstri lideri olmak. Lider ve öncü bir ürün mükemmellik merkezi olmak.

Vizyonumuz
Sosyal Medya Hesaplarımız
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba - Hi !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? I’m happy to help ?
1