Stratejik Ürün ve Teknoloji Danışmanlığı

Stratejik Ürün ve Teknoloji Danışmanlığı

Müşterilerimize İş mükemmelliği danışmanlığı yapmaktayız. Stratejik Ürün ve Teknoloji desteğimiz ile
tasarım,  üretim, servis ve hizmet alanlarında çalışan müşterilerimizin iş akışı, iş yapma biçimleri üzerinde yapılacak küçük veya büyük değişiklikler ile oluşturdukları değerlerinin artmasını sağlamaktayız.

Bu çalışmalarımız ürün tasarım veya geliştirme çalışması gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz ile projenin konsept aşamasında ürünün değerini arrtırılmasını sağlamaktadır. Seri üretim veya hizmet sektöründe oluşacak kayıpların en aza indirgenmesi yalın uygulamaları ile sağlanmaktadır.

Havacılık, Ulaşım, Otomotiv, Sağlık ve özellik ile savunma endüstrilerinde verilen danışmanlık desteğimiz ile müşterilerimizin değerleri yükseltilmiştir.

Yalın değerler oluşturulması ve yaygınlaştırılması. Yalın sisteminin sürdürülebilir olarak uygulanması. Sürekli gelişim sisteminin kurulması

Kurum, bölüm ve disiplinlerin stratejilerinin oluşturulması ve yaygınlaştırılması. Stratejik hedef belirleme yöntemleri ve yaygınlaştırılması

Operasyonel risk yönetimi uygulaması ve eğitimi (FMEA , PMEA)

Inovasyon methodolojilerinin eğitimi ve uygulanması. Tasarım çalışmalarında TRIZ ve 3P yöntemlerinin uygulanması ve eğitiminin verilmesi. Fisktür, ekipman, techizat ve kalıpların inovatif yöntemler ile tasarlanması.

Kök neden analizi sisteminin uygulanması ve eğitimi

AS9100 ve AS9210 sertifikasyon eğitim ve desteği

Havacılık ve savunma endüstrilerine SMS eğitiminin verilmesi

Müşterilerimiz ile proje veya süreç bazlı danışmanlık ve eğitim çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba - Hi !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? I’m happy to help ?
1