Uçak Koltuğu Tasarımı

Uçak Koltuğu Tasarımı

Defne Mühendislik Ltd. Şti.  2005 yılından itibaren sektörün değerli firmalarına ürün tasarım ve geliştirme projelerinin yanı sıra, geriye dönük mühendislik kalite kontrol ve prototip üretimi konularında projeler gerçekleştirmektedir.

Kibar Holding ortaklığı olan TSI AVIATION SEATS firmasına 2012 yılından itibaren yerli tasarım ve üretim yolcu uçağı projesinde mühendislilk ve tasarım çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

Firmamız proje çerçevesinde benchmarkların oluşturulması, oluşturulan konsept tasarımın yola çıkarak mekanik ve mekanizma tasarımın gerçekleştirilmesi, imalata yönelik geliştirmeler ve prototip üretimi konularında 2 yılı aşan bu süreçte tasarım ve mühendislik katkısında bulunmuştur.

Türk havacılık sanayinde gerçekleşen yerli tasarım ve üretim projesinin gerçekleşmesinde sağladığımız katkıdan dolayı gurur duymaktayız.

Ülkemizin global pazarlarda yenilikçi fikirler desteklenmiş yüksek teknoloji ürünlerinin yer alıyor olması, imkan tanındığında ciddi projelerin gerçekleştirilebileceğinin kanıtıdır.

29.12.2023
260
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba - Hi !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? I’m happy to help ?
1