Yeni Nesil Yazarkasa

Yeni Nesil Yazarkasa

Defne Mühendislik on yılı aşan uzmanlığı ile ürün tasarım ve geliştirme projelerine bir yenisini daha eklemiştir. Mekanik mühendislik projesini gerçekleştirdiğimiz, tamamı yerli tasarım yeni nesil yazarkasa, konsept tasarımdan – seri üretime kadar gelişim sürecini tamamlayıp piyasaya sürülmüştür.

Defne Mühendislik firması elektronik ürünlerin mekanik üst yapılarının tasarım ve geliştirme konusunda geniş bir tecrübeye sahiptir. Daha önce geliştirdiği ve piyasada kullanılan yazarkasalar ile ödeme kaydedici cihazlardaki deneyimi pekişmiştir.

Endüstriyel Ürün tasarımı, Değer Mühendisliği çalışmalarımız ile konsept ve mekanik tasarımı  Defne Mühendislik tarafından gerçekleştirilen bu ürün ödeme kaydedici cihazlarda öncülük ve liderlik elde etmiştir. Sınıfında bir ilk olarak piyasaya sürülmüştür.

Tasarım ve geliştirmede çalışmalarımızı müşterimiz ile yapılan inovasyon, yaratıcılık çalışmaları neticesinde ürün rakiplerinden daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenilir olarak piyasaya sürülmüştür. Bu yüksek kaliteyi, tasarım ve üretim aşamalarında yapılan mühendislik çalışmaları sayesinde elde edilebilmiştir.

Ürün konsept aşamasında servis kolaylığı, müşteri ihtiyaçları, kullanım ortamı ve modülerlik esas alınmıştır. Konsept tasarım aşamasını müşterimiz ile geliştirdik. Oluşan konseptin ilerleyecek teknolojiye ayak uydurması gerek mekanik gerekse elektronik alt yapının güncelliğinin sağlanması için farklı disiplinlerden oluşan bir ekip çalışılması gerçekleştirilmiştir.

Tasarım aşaması tamamlanan ürün ailesi, test ve validasyon çalışmaları için özel ve klasik imalat yöntemleri kullanılarak ön üretimleri gerçekleştirilmiştir.

En son ileri teknolojiye dayanan elektonik ve mekanik alt yapı ile tüm testlerden başarı ile geçmiş ve onaylanmıştır.

Sektöründe bir ilk olan ürün ailesi kalitesi, güvenliği, güvenirliliği, servisi ve sağlamlığı açısından sürdürülebilir liderlik kazanmıştır.

29.12.2023
295
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba - Hi !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ? I’m happy to help ?
1